VÝKUP BYTŮ

Provádíme přímý výkup bytů, objektů k bydlení a bytových objektů. Vykupujeme nové i starší byty zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP DOMŮ | OBJEKTŮ

Provádíme přímý výkup domů, objektů k bydlení a bytových domů. Vykupujeme nové i starší rodinné domy, vesnické usedlosti.

   VÝKUP POZEMKŮ | PARCEL

Současně provádíme přímé výkupy pozemků, stavebních parcel k zástavbě. Vykupujeme pozemky zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP CHATY | CHALUPY

Výkup chaty nebo výkup chalupy, jiné usedlosti k rekreaci, přímé výkupy chalup. Vykupujeme chaty nebo chalupy zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

Přímý výkup | aktuality

Výkup bytů
Výkup domů
Výkup pozemků
Výkup objektů
Výkup orné půdy
Finance & hypotéka
Exekuce & výkupy
Zákony | legislativa
Životní prostředí
Ekonomika bydlení
Jiné
Kategorie: Výkup orné půdy Dne: 16.12.2013
Výkup pozemků, výkup orné půdy, výkup polí
Přímý výkup za bezkonkurenčních podmínek. Dovolujeme si Vám nabídnout přímý výkup zemědělských i komerčních pozemků. Ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň, ochranná pásma a nevyužitelná území.

ŽÁDNÉ POPLATKY: nic neplatíte! Uhradíme veškeré náklady související s uzavřením smlouvy (vyhotovení kupní smlouvy, vklad na katastr nemovitostí…)

PORADENSTVÍ ZDARMA: zajistíme Vám kompletní právní servis a poradenství (problémy se spoluvlastníky, vklad na katastr nemovitostí…)