VÝKUP BYTŮ

Provádíme přímý výkup bytů, objektů k bydlení a bytových objektů. Vykupujeme nové i starší byty zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP DOMŮ | OBJEKTŮ

Provádíme přímý výkup domů, objektů k bydlení a bytových domů. Vykupujeme nové i starší rodinné domy, vesnické usedlosti.

   VÝKUP POZEMKŮ | PARCEL

Současně provádíme přímé výkupy pozemků, stavebních parcel k zástavbě. Vykupujeme pozemky zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP CHATY | CHALUPY

Výkup chaty nebo výkup chalupy, jiné usedlosti k rekreaci, přímé výkupy chalup. Vykupujeme chaty nebo chalupy zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

Přímý výkup | aktuality

Výkup bytů
Výkup domů
Výkup pozemků
Výkup objektů
Výkup orné půdy
Finance & hypotéka
Exekuce & výkupy
Zákony | legislativa
Životní prostředí
Ekonomika bydlení
Jiné
Kategorie: Zákony | legislativa Dne: 18.02.2014
Nový občanský zákoník č. 89/2012 Sb, účinný od 1.1.2014
Možnost jednoduše postoupit práva a povinnosti dosud nesplněné smlouvy na někoho jiného, bez nutnosti uzavírat novou smlouvu – tak se dá jednoduše vyložit jedna z novinek, kterou přinese nový občanský zákoník. Pokud ji dnes někdo zmiňuje, obvykle vyzdvihuje, že jde o krok správným směrem, který lidem – a zejména podnikatelům – může hodně usnadnit život a ušetřit papírování.

Nový občanský zákoník zavádí možnost uzavřít smlouvu na řad, což zjednodušeně řečeno znamená umožnit ji dále převádět. „Postoupení smlouvy je novým institutem a objevuje se vedle postoupení pohledávky, které veřejnost zná z dožívajícího občanského zákoníku. Na rozdíl od postoupení pohledávky v případě postoupení smlouvy postupuje postupitel nejen svoje práva, ale i povinnosti, a to buď zcela, nebo zčásti, třetí osobě,“.