VÝKUP BYTŮ

Provádíme přímý výkup bytů, objektů k bydlení a bytových objektů. Vykupujeme nové i starší byty zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP DOMŮ | OBJEKTŮ

Provádíme přímý výkup domů, objektů k bydlení a bytových domů. Vykupujeme nové i starší rodinné domy, vesnické usedlosti.

   VÝKUP POZEMKŮ | PARCEL

Současně provádíme přímé výkupy pozemků, stavebních parcel k zástavbě. Vykupujeme pozemky zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

   VÝKUP CHATY | CHALUPY

Výkup chaty nebo výkup chalupy, jiné usedlosti k rekreaci, přímé výkupy chalup. Vykupujeme chaty nebo chalupy zatížené exekucí nebo jiným břemenem.

Přímý výkup | aktuality

Výkup bytů
Výkup domů
Výkup pozemků
Výkup objektů
Výkup orné půdy
Finance & hypotéka
Exekuce & výkupy
Zákony | legislativa
Životní prostředí
Ekonomika bydlení
Jiné
Kategorie: Ekonomika bydlení Dne: 15.02.2014
Nákup nemovitosti jako nejlepší investice na stáří ?
„Chcete se zajistit na stáří? Pořiďte si vlastní dům nebo byt, to je základ!“ Takhle jsme to asi už slyšeli všichni. Dobrá investice do nemovitosti ale není zrovna snadná věc. Pořídit si byt nebo postavit dům je nákladná záležitost a drtivá většina lidí k tomu potřebuje hypotéku.

To znamená dvě věci: jednak závazek na dlouhá a dlouhá léta, jednak to, že během let splatíte mnohem víc, než je kupní cena. Vyplatí se to doopravdy? Ceny bytů dlouhodobě klesají, rekordně nízko se dostaly i úrokové sazby – je možné, že vhodnější doba na velkou nemovitostní půjčku jen tak nebude.

Je ale pochopitelné, když i tak leckomu při představě vysoké měsíční splátky po dobu třiceti let vyráží studený pot na čele.